Tabăra Gazeta Matematică şi ViitoriOlimpici.ro


«Articolele din Tabăra Gazeta Matematică şi ViitoriOlimpici.ro

Rezultate finale - Editia a X-a

Data: 28 august 2019  |  Autor: Echipa ViitoriOlimpici.ro

Rezultate finale - Editia a X-a: 

Premiul I    
Prenume Nume  Clasa 
Iancu-Ioan Sandea a IV-a
Andra-Otilia Ignat a V-a
Adelina Sofian a V-a
Federica Martinut a V-a
Roxana Arama a V-a
Bianca Fira a V-a
Andrei Sebastian Dragulescu a V-a
Lidia Popa a V-a
Radu-Ionut Stoleriu a VI-a
Sebastian Ilie Cretu a VI-a
Ana Boiangiu a VI-a
Tudor Dan Popescu a VI-a
Luca Andrei Tanislav a VI-a
Andrei Bibirica a VI-a
Luca Popa a VI-a
David Andrei Anghel a VII-a
Oana Georgiana Voicu a IX-a
Diana Țolu a IX-a
Roland Cornoc a IX-a
Rareş Polenciuc a IX-a
Andres Garaiman a IX-a
Tudor Păișanu a IX-a
Samuel Krech a IX-a
Mihai Teisanu a IX-a
Marian Daniel Vasile a X-a
Sebastian Mihai Simon a X-a
Horia Nicolcea a XI-a
     
Premiul al II-lea    
Prenume Nume  Clasa 
Malina Carla Pavel a IV-a
Mihai Popa a V-a
Maria-Alexandra Artene a V-a
Iulia-Stefania Manea a VI-a
Mihai Dinu a VI-a
Matei Dinu a VI-a
Vlad Spataru a VII-a
Ana-Maria-Iulia Bogdan a IX-a
Gabriela Cretu a X-a
Budura Bogdan a X-a
Bogdan Octavian Grecu a XI-a
     
Premiul al III-lea    
Prenume Nume  Clasa 
Ilinca Trus a IV-a
Gabriel Ioan Rus a V-a
Stefan Dumitrescu a VI-a
Mara Ruxandra Andronache a VII-a
Radu - Andrei Lecoiu a VIII-a
Razvan Mihaescu a IX-a
Alina Iulia Onose a X-a
Alexandra Maria Stefan a XI-a
     
Mențiune    
Prenume Nume  Clasa 
Dan Serban a IV-a
David Chirila a IV-a
Sergiu Urzica a IV-a
Andrei Cosmin Popescu Filimon a IV-a
Alexandru Mihai Manasia a IV-a
Albert Stefan Grigorescu a IV-a
Luca-Stefan Bursuc a V-a
Phillip Paul Matase Ilea a V-a
Stefan Parus a V-a
Maria-Alexandra Stoian a V-a
Mario Ștefan  Stan  a V-a
George-Alexandru Melintioi a V-a
Rihard Vartic a V-a
Mark Mihai a V-a
Florina Croitoru a V-a
Iris Ionescu a V-a
Tudor Maftei a V-a
Anamaria Pascale a V-a
Anamaria Stefania Nastase a V-a
Malina-Claudia Ionete a VI-a
Ioana Stanoiu a VI-a
Simina Gabriela  Bilauschi  a VI-a
Ioan Daniel Bischin a VI-a
Nicolas Andrei Manasia a VI-a
Antonio Luca Laslău a VI-a
Andrei-Rareș Chifu a VI-a
Tudor Condorache a VI-a
Stefan-Cristian Mirea a VI-a
Ciprian Pupeza a VI-a
Thomas Kollar a VI-a
Bianca-Elena Dabija a VI-a
Andrei Croitoru a VI-a
Albert Maftei a VI-a
Ana Cezara Danciu a VII-a
Maria-Emilia Mihut a VII-a
Andrei Stirbu a VII-a
Gabriela Madalina Pirvulescu a VII-a
Bianca Maria Popescu a VII-a
Vlad Lupuleti a VII-a
Dragos Monea a VIII-a
Francesco  Martinut a VIII-a
Catinca Alexandru a VIII-a
Alexandru Daniel Dumitru a VIII-a
Bianca Pitu a VIII-a
Daria Ioana Costea a VIII-a
Andreea Iuliana Oprea a IX-a
Razvan Stefan Puscasu a X-a
Teodor Baltoi a X-a
Andrei Hodoroagă a X-a
Flavia Muntean a XI-a
Ioana Mihailescu a XI-a
     
Medalia de aur    
Prenume Nume  Clasa 
Iancu-Ioan Sandea a IV-a
Oana Georgiana Voicu a IX-a
Andra-Otilia Ignat a V-a
Radu-Ionut Stoleriu a VI-a
David Andrei Anghel a VII-a
Radu - Andrei Lecoiu a VIII-a
Marian Daniel Vasile a X-a
Horia Nicolcea a XI-a
Adrian-Mircea-Gabriel Căpraru a XII-a
     
Medalia de argint    
Prenume Nume  Clasa 
Ilinca Trus a IV-a
Diana Țolu a IX-a
Adelina Sofian a V-a
Sebastian Ilie Cretu a VI-a
Vlad Spataru a VII-a
Dragos Monea a VIII-a
Sebastian Mihai Simon a X-a
Bogdan Octavian Grecu a XI-a
Denisa-Iulia Drăghia a XII-a
     
Medalia de bronz    
Prenume Nume  Clasa 
Roland Cornoc a IX-a
Federica Martinut a V-a
Ana Boiangiu a VI-a
Mara Ruxandra Andronache a VII-a
Catinca Alexandru a VIII-a
Teodor Baltoi a X-a
Alexandra Maria Stefan a XI-a
Malina Carla Pavel a IV-a
Andrei Cațaron a XII-a
     
Premiul special "Dan Schwarz"
Prenume Nume  Clasa 
Andrei Cațaron a XII-a
Adrian-Mircea-Gabriel Căpraru a XII-a
Denisa-Iulia Drăghia a XII-a

Adaugă tu primul comentariu:

Autentifică-te pe site pentru a putea lăsa un comentariu.