Lecții de pregătire susținute de copii în tabăra Gazeta Matematică și ViitoriOlimpici.ro
Data: 22 august 2019
| Autor: Echipa ViitoriOlimpici.ro | 1 comentariu
|
Clasa a IV-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Trus Ilinca
|
IV
|
IV
|
09:00 - 09:40
|
2
|
Pavel Malina Carla
|
IV
|
IV
|
09:50 - 10:30
|
3
|
Serban Dan
|
IV
|
IV
|
10:40 - 11:20
|
4
|
Grigorescu Albert Stefan
|
IV
|
IV
|
11:30 - 12:10
|
5
|
Matase Ilea Phillip Paul
|
IV
|
IV
|
12:20 - 13:00
|
|
Clasa a V-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Popa Lidia
|
V
|
V
|
09:00 - 09:50
|
2
|
Vartic Rihard
|
V
|
V
|
10:00 - 10:50
|
3
|
Stoleriu David
|
V
|
V
|
11:00 - 11:50
|
|
Clasa a V-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Stoleriu David
|
V
|
V
|
09:00 - 09:50
|
2
|
Popa Lidia
|
V
|
V
|
10:00 - 10:50
|
3
|
Vartic Rihard
|
V
|
V
|
11:00 - 11:50
|
|
Clasa a VI-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Cretu Sebastian Ilie
|
VI
|
VI
|
09:00 - 09:50
|
2
|
Butoi Alexandru - Gabriel
|
VI
|
VI
|
10:00 - 10:50
|
3
|
Chifu Andrei-Rareș
|
VI
|
VI
|
11:00 - 11:50
|
|
Clasa a VI-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Butoi Alexandru - Gabriel
|
VI
|
VI
|
09:00 - 09:50
|
2
|
Chifu Andrei-Rareș
|
VI
|
VI
|
10:00 - 10:50
|
3
|
Cretu Sebastian Ilie
|
VI
|
VI
|
11:00 - 11:50
|
|
Clasa a VII-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Stirbu Andrei
|
VII
|
VII
|
09:00 - 09:50
|
2
|
Iliescu David
|
VII
|
VII
|
10:00 - 10:50
|
3
|
Țolu Diana
|
IX
|
VII
|
11:00 - 11:50
|
4
|
Teisanu Mihai
|
IX
|
VII
|
12:00 - 12:50
|
|
Clasa a VIII-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
ONEA AMALIA MIHAELA
|
VIII
|
VIII
|
09:00 - 09:50
|
2
|
Gradinaru Adela
|
VIII
|
VIII
|
10:00 - 10:50
|
3
|
Oprea Andreea Iuliana
|
IX
|
VIII
|
11:00 - 11:50
|
|
Clasa a IX-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Krech Samuel
|
IX
|
IX
|
09:00 - 09:50
|
2
|
Ionescu Petru Vlad
|
IX
|
IX
|
10:00 - 10:50
|
3
|
Pacuretu Arin
|
IX
|
IX
|
11:00 - 11:50
|
4
|
Gaitan Nicolai
|
IX
|
IX
|
12:00 - 12:50
|
|
Clasa a X-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Nicolcea Horia
|
XI
|
X
|
09:00 - 09:50
|
2
|
Vasile Marian Daniel
|
X
|
X
|
10:00 - 10:50
|
3
|
Hodoroagă Andrei
|
X
|
X
|
11:00 - 11:50
|
|
Clasa a XI-a
|
|
|
|
Nr. Crt
|
Prenume și nume
|
Clasa
|
Lecția se adresează clasei
|
Oră
|
1
|
Mironescu Bianca
|
XI
|
XI
|
09:00 - 10:00
|
Comentariu: